Állásajánlat

Allround marketinges

  • 24-32 óra
  • Marketing
  • Waalwijk, NL

Lelkes marketinges vagy, akinek van szenvedélye a tartalmi csomagok létrehozásában? Szeretnél egy innovatív és nagyszabású szervezetnél dolgozni, amely világszerte aktívan tevékenykedik a rendezvényszakmában? Akkor mi vagyunk a tökéletes ajánlat az Ön számára!

Az Qtents allround marketingszakembereként a kreativitásod és a marketingszakértelmed felhasználására van szükséged ahhoz, hogy a marketingszakmádat és a különböző üzleti tevékenységeket világszerte elterjeszthesd. A tehetségeddel mindent megváltoztathatsz.

WAT GA JE DOEN?

Az Qtents allround marketingszakembereként az Qtents-nél a legfontosabb feladatod a kreatív és informatív tartalmak létrehozása és terjesztése. A feladatunk az, hogy nemzetközi szinten tájékoztassuk a piacról és a különböző ügyfélkörökről a termékeinkről és a termékeinkről. Ha most új felületek létrehozására van szükség a weboldalon, blogok írására, hírlevél készítésére, közösségi médiastratégiák kidolgozására vagy rendezvények szervezésére, akkor a mi feladatunk a segítség! Ezért úgy látom, hogy a piacot mind a B2B, mind a B2C üzletágban jól ismerem.

Mivel az Qtents marketingtevékenysége még mindig folyamatban van, ebben a szerepkörben a kezdeményezők, az ötletgazdák és a személyi fejlődés is nagy szerepet játszik. A marketingmenedzserrel, az értékesítési vezetővel és a saját munkatársakkal együttműködve az Qtents világszerte a kezében van.

MIT CSINÁLSZ?

  • Minimum 2 éves munkaviszony mint allround (tartalom)marketinges;
  • 24-32 uur per week beschikbaar;
  • Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal;
  • Kennis en affiniteit met van social media platformen en SEO;
  • Allround marketingkennis met betrekking tot zowel online als offline mogelijkheden.

A GA4 és/ vagy az Adobe programok, mint az Indesign és a Photoshop ismerete előnyt jelent.

    WIE BEN JIJ?

    CREATIEF
    Kreatív és kreatív vagy, és a marketingtevékenységedben a játék és a taktika a főszereplője.
    INITIATIEF
    Proaktív vagy, saját ötletekkel állsz elő, kezdeményező vagy, és nem vagy hajlandó elszállni.
    TEAMPLAYER
    A marketingmenedzserrel együtt dolgozol, így egy kis, összetartó csapatban dolgozol. Egy olyan csapatban, ahol a te hozzájárulásod nagy hatást gyakorolhat.
    ÓRÁK
    Je bent allround en hands-on.
    Waalwijk
    Je woont op rij (of fiets) afstand van ons hoofdkantoor in Waalwijk.

    MIT CSINÁLTUNK VELED?

    De bedrijfscultuur bij Qtents is informeel, no-nonsens, hands-on. Így az Qtents munkatársai egy erős, lelkes és változatos csapat, ahol a közös munka és a családias hangulat a legfontosabb. A munkahetet nagy örömmel zárjuk le egy italozással, és rendszeresen szervezünk csapatfoglalkozásokat a csapatszellem erősítése érdekében.

    A fizetés e munkakörben 2.500 € és 3.500 € között van, teljes munkaidőben és főállásban, a szakmai tapasztalatodtól és a szaktudásodtól függően.

    Mocht een eerste kennismaking van beide kanten positief worden ervaren dan nodigen wij je graag uit for een meekijkdag, omdat we geloven dat een goede match cruciaal is for ons gezamenlijke succes op de lange termijn. Tijdens dijdens days meekijkdag krijg je de kans om onze bedrijfscultuur, werkomgeving te ervaren en kennis te maken with ons enthusiousiaste team. Legyünk együtt, hogy egy nagyszerű csapatot alkossunk!

    ISMERD MEG A ÚJ KOLLÉGIUMOK

    Nikki
    Marketing menedzser
    VINCENT
    Értékesítési vezető
    Maaike
    HR

    AZ QTENTS-RŐL:
    HOLLAND KÉZMŰVESSÉG, GLOBÁLIS KIVÁLÓSÁG

    A vállalkozásunk több mint két évtizede kezdődött egy ünnepségen, ahol az üzletemberek a feszítőszalagok rugalmassága és rugalmassága miatt lettek megmozgatva. Egy szűk körű fejlesztésre való tekintettel a professzionális rendezvények piacán is forgalmazzák ezt a népszerű terméket. Ha a megvásárolható termékek nem felelnek meg a legjobb minőségnek, akkor a saját kezükbe kell venniük a súlyt, és a legjobb minőséget kell előállítaniuk. Hosszú, de még inkább fontos az Qtents név, és mostantól kezdve a világ minden táján a legjelentősebb gyártó és rendezvények szervezője vagyunk.

    ÉRDEKEL?

    Lelkes vagy, hogy nálunk dolgozz? Helemaal TOP! Inkább közvetlenül, mint közvetlenül, hogy a csapatunkban dolgozzunk.

    Még többet akarsz tudni a funkcióról vagy a funkcióról? Vegye fel a kapcsolatot Maaike Verkerkkel (HR) a következő elérhetőségeken keresztül +31 85 040 99 63 a HR@qtents.com.

    Elindulunk, hogy elhozzuk neked!

    Név*(Kötelező)
    Dobd a fájlt ide, vagy
    Maximális fájlméret: 250 MB, Maximális fájlok: 5.
      Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.